Logo

Nowe mieszkanie, 65,28 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.2.11

724 608 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 390 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA_SIELSKA etap V

Poznań, Podolany, ul. Jasielska

SALON Z ANEKSEM22,33 m²SYPIALNIA12,80 m²SYPIALNIA9,60 m²ŁAZIENKA5,74 m²WC1,95 m²KORYTARZ12,86 m²BALKON4,20 m²
Wymiary mieszkania 65.28 m², C.2.11
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.28 m², C.2.11
C.2.11
Plan piętra
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 0
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.28 m², C.2.11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę