Logo

Nowe mieszkanie, 45,97 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.3.44

537 849 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA_SIELSKA etap V

Poznań, Podolany, ul. Jasielska

SALON Z ANEKSEM21,28 m²SYPIALNIA11,97 m²ŁAZIENKA4,58 m²KORYTARZ8,14 m²BALKON4,20 m²
Wymiary mieszkania 45.97 m², A.3.44
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.97 m², A.3.44
A.3.44
Plan piętra
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 0
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.97 m², A.3.44
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,97 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę