Logo

Nowe mieszkanie, 60,49 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.4.31

689 586 zł

11 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 226 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA_SIELSKA etap V

Poznań, Podolany, ul. Jasielska

SALON Z ANEKSEM23,72 m²SYPIALNIA12,02 m²SYPIALNIA11,14 m²ŁAZIENKA4,55 m²KORYTARZ9,06 m²BALKON4,20 m²
Wymiary mieszkania 60.49 m², B.4.31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 60.49 m², B.4.31
B.4.31
Plan piętra
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 0
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 60.49 m², B.4.31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,49 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę