+7
Nowe mieszkanie, 61,35 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr WW/B2/34
612 702 zł
9 987 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 867 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Welocity Wiczlino
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza
1 / 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
61,35 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,83 m²)
Termin oddania:
Budynki 1, 2, 3 - I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę