Logo

Nowe mieszkanie, 52,97 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 1.A.7.16

707 149,50 zł

13 350,00 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 309 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Novo

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

3 pokoje, mieszkanie 52,97 m², piętro 7, oferta nr 1.A.7.16, Murapol Novo, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka
Murapol Novo - zdjęcie nr 0
Murapol Novo - zdjęcie nr 1
Murapol Novo - zdjęcie nr 2
Murapol Novo - zdjęcie nr 3
Murapol Novo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.97 m², 1.A.7.16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,97 m²

Piętro:

7 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę