+7
Nowe mieszkanie, 53,61 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1.A.0.10
682 187,25 zł
12 725,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 192 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Novo
Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
53,61 m²
Piętro:
parter
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (27,00 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę