Logo

Nowe mieszkanie, 40,14 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.A.2.12

545 904,00 zł

13 600,00 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 554 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Novo

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

2 pokoje, mieszkanie 40,14 m², piętro 2, oferta nr 1.A.2.12, Murapol Novo, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka
Murapol Novo - zdjęcie nr 0
Murapol Novo - zdjęcie nr 1
Murapol Novo - zdjęcie nr 2
Murapol Novo - zdjęcie nr 3
Murapol Novo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.14 m², 1.A.2.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,14 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowe mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka, 1.A.2.12 | Tabelaofert.pl