+7
Nowe mieszkanie, 53,69 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.B.1.07
683 205,25 zł
12 725,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 197 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Novo
Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
53,69 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
północny zachód (NW)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
II kwartał 2027
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę