Logo

Nowe mieszkanie, 54,91 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1.A.4.03

708 339,00 zł

12 900,00 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 314 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Novo

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

3 pokoje, mieszkanie 54,91 m², piętro 4, oferta nr 1.A.4.03, Murapol Novo, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka
Murapol Novo - zdjęcie nr 0
Murapol Novo - zdjęcie nr 1
Murapol Novo - zdjęcie nr 2
Murapol Novo - zdjęcie nr 3
Murapol Novo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.91 m², 1.A.4.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,91 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę