Logo

Nowe mieszkanie, 54,20 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.A.2.11

700 535,00 zł

12 925,00 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 278 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Novo

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

3 pokoje, mieszkanie 54,20 m², piętro 2, oferta nr 1.A.2.11, Murapol Novo, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka
Murapol Novo - zdjęcie nr 0
Murapol Novo - zdjęcie nr 1
Murapol Novo - zdjęcie nr 2
Murapol Novo - zdjęcie nr 3
Murapol Novo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.2 m², 1.A.2.11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,20 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę