+35
Nowe mieszkanie, 38,49 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 1.B.5.15
531 162,00 zł
13 800,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 485 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Novo
Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Droga Trzeposka

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,49 m²
Piętro:
5 piętro
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
II kwartał 2027
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę