Logo

Nowe mieszkanie, 54,41 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.3.02

832 473 zł

15 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 54,41 m², piętro 3, oferta nr A.3.02, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM22,29 m²SYPIALNIA10,35 m²SYPIALNIA10,13 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ7,47 m²BALKON8,50 m²BALKON7,69 m²
Wymiary mieszkania 54.41 m², A.3.02
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.41 m², A.3.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,41 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,50 m²), balkon (7,69 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę