Logo

Nowe mieszkanie, 69,40 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr E.4.04

1 042 390 zł

15 020 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 69,40 m², piętro 4, oferta nr E.4.04, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM27,82 m²SYPIALNIA11,71 m²SYPIALNIA11,46 m²ŁAZIENKA4,88 m²ŁAZIENKA3,79 m²KORYTARZ9,74 m²BALKON9,15 m²BALKON8,56 m²
Wymiary mieszkania 69.4 m², E.4.04
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.4 m², E.4.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,40 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,15 m²), balkon (8,56 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę