Logo

Nowe mieszkanie, 57,62 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.1.02

853 193 zł

14 807 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 992 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 57,62 m², piętro 1, oferta nr B.1.02, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM24,84 m²SYPIALNIA11,04 m²SYPIALNIA10,81 m²ŁAZIENKA4,10 m²KORYTARZ6,83 m²BALKON11,95 m²
Wymiary mieszkania 57.62 m², B.1.02
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.62 m², B.1.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,62 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,95 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę