Logo

Nowe mieszkanie, 61,97 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr G.4.02

948 141 zł

15 300 zł /m²

Rata 4 436 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 61,97 m², piętro 4, oferta nr G.4.02, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM29,79 m²SYPIALNIA9,58 m²SYPIALNIA9,19 m²ŁAZIENKA5,21 m²ŁAZIENKA3,28 m²KORYTARZ4,92 m²BALKON14,50 m²
Wymiary mieszkania 61.97 m², G.4.02
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.97 m², G.4.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,97 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,50 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę