Logo

Nowe mieszkanie, 59,07 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr D.4.01

903 771 zł

15 300 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 59,07 m², piętro 4, oferta nr D.4.01, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM21,97 m²SYPIALNIA10,00 m²SYPIALNIA9,80 m²ŁAZIENKA5,73 m²WC2,16 m²GARDEROBA2,63 m²KORYTARZ6,78 m²BALKON11,59 m²
Wymiary mieszkania 59.07 m², D.4.01
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.07 m², D.4.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,07 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,59 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę