+2
Nowe mieszkanie, 59,25 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B1/4
705 075 zł
11 900 zł /m²
Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Gdańskie Zacisze
Gdańsk, Kokoszki, ul. Bysewska

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
59,25 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
garaż, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,62 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę