+22
Nowe mieszkanie, 35,40 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A1/4
426 766 zł
12 056 zł /m²
Rata 1 997 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Gdańskie Zacisze
Gdańsk, Kokoszki, ul. Bysewska

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
35,40 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
południe (S), wschód (E), zachód (W)
Garaż:
garaż, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,62 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę