Logo

Nowe mieszkanie, 56,94 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C2/1

694 668 zł

12 200 zł /m²

Rata 3 250 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gdańskie Zacisze

Gdańsk, Kokoszki, ul. Bysewska

3 pokoje, mieszkanie 56,94 m², parter, oferta nr C2/1, Gdańskie Zacisze, Gdańsk, Kokoszki, ul. Bysewska
Gdańskie Zacisze - zdjęcie nr 0
Gdańskie Zacisze - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 56.94 m², C2/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,94 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (155,79 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę