Logo

Nowe mieszkanie, 67,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D9

1 082 564 zł

16 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bunscha Residence

Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha

3 pokoje, mieszkanie 67,24 m², parter, oferta nr D9, Bunscha Residence, Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha
Bunscha Residence - zdjęcie nr 0
Bunscha Residence - zdjęcie nr 1
Bunscha Residence - zdjęcie nr 2
Bunscha Residence - zdjęcie nr 3
Bunscha Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 67.24 m², D9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (21,19 m²), ogródek (34,53 m²), taras (4,96 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę