Logo

Nowe mieszkanie, 50,86 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A36

935 824 zł

18 400 zł /m²

Rata 4 378 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bunscha Residence

Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha

2 pokoje, mieszkanie 50,86 m², piętro 3, oferta nr A36, Bunscha Residence, Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha
Bunscha Residence - zdjęcie nr 0
Bunscha Residence - zdjęcie nr 1
Bunscha Residence - zdjęcie nr 2
Bunscha Residence - zdjęcie nr 3
Bunscha Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.86 m², A36
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,86 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,84 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę