Logo

Nowe mieszkanie, 47,77 m², 2 pokoje, parter, oferta nr E6

826 421 zł

17 300 zł /m²

Rata 3 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bunscha Residence

Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha

2 pokoje, mieszkanie 47,77 m², parter, oferta nr E6, Bunscha Residence, Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha
Bunscha Residence - zdjęcie nr 0
Bunscha Residence - zdjęcie nr 1
Bunscha Residence - zdjęcie nr 2
Bunscha Residence - zdjęcie nr 3
Bunscha Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.77 m², E6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,77 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,96 m²), ogródek (5,80 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę