Logo

Nowe mieszkanie, 46,46 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A39

854 864 zł

18 400 zł /m²

Rata 4 000 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bunscha Residence

Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha

2 pokoje, mieszkanie 46,46 m², piętro 4, oferta nr A39, Bunscha Residence, Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha
Bunscha Residence - zdjęcie nr 0
Bunscha Residence - zdjęcie nr 1
Bunscha Residence - zdjęcie nr 2
Bunscha Residence - zdjęcie nr 3
Bunscha Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.46 m², A39
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,46 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,32 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę