Logo

Nowe mieszkanie, 50,75 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr E296

537 950 zł

10 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 517 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

3 pokoje, mieszkanie 50,75 m², piętro 3, oferta nr E296, Osiedle Witaj etap III, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 50.75 m², E296
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,75 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,90 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę