+2
Nowe mieszkanie, 39,60 m², 2 pokoje, parter, oferta nr K318
443 520 zł
11 200 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 075 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Witaj etap III
Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,60 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,81 m²)
Zapytaj o ofertę