Logo

Nowe mieszkanie, 43,47 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr K349

510 773 zł

11 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 390 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

2 pokoje, mieszkanie 43,47 m², piętro 4, oferta nr K349, Osiedle Witaj etap III, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 43.47 m², K349
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,47 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,40 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę