Logo

Nowe mieszkanie, 46,73 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E281

514 030 zł

11 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 405 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

2 pokoje, mieszkanie 46,73 m², piętro 1, oferta nr E281, Osiedle Witaj etap III, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 46.73 m², E281
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,73 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę