Logo

Nowe mieszkanie, 61,65 m², 3 pokoje, parter, oferta nr E267

638 078 zł

10 350 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 985 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

3 pokoje, mieszkanie 61,65 m², parter, oferta nr E267, Osiedle Witaj etap III, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 61.65 m², E267
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,65 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (21,40 m²), ogródek (24,72 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę