Logo

Nowe mieszkanie, 65,13 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr E309

687 122 zł

10 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 215 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

3 pokoje, mieszkanie 65,13 m², piętro 4, oferta nr E309, Osiedle Witaj etap III, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 65.13 m², E309
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,13 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²), balkon (5,55 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę