Logo

Nowe mieszkanie, 59,91 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C/1

910 632 zł

15 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 261 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniewska

3 pokoje, mieszkanie 59,91 m², parter, oferta nr C/1, Mokotów Sportowy 1 B, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM22,13 m²SYPIALNIA10,99 m²SYPIALNIA9,61 m²ŁAZIENKA4,47 m²ŁAZIENKA3,01 m²KORYTARZ9,70 m²TARAS5,32 m²
Wymiary mieszkania 59.91 m², C/1
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.91 m², C/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,91 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,32 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę