Logo

Nowe mieszkanie, 74,51 m², 4 pokoje, parter, oferta nr C/31

1 035 689 zł

13 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 846 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniewska

4 pokoje, mieszkanie 74,51 m², parter, oferta nr C/31, Mokotów Sportowy 1 B, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM22,13 m²SYPIALNIA10,90 m²SYPIALNIA10,29 m²SYPIALNIA9,58 m²ŁAZIENKA4,47 m²ŁAZIENKA3,05 m²GARDEROBA4,28 m²KORYTARZ9,81 m²TARAS4,58 m²TARAS3,60 m²OGRÓDEK4,40 m²
Wymiary mieszkania 74.51 m², C/31
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.51 m², C/31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,51 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,58 m²), taras (3,60 m²), ogródek (4,40 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę