Logo

Nowe mieszkanie, 59,42 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/15

858 619 zł

14 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 017 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniewska

3 pokoje, mieszkanie 59,42 m², piętro 2, oferta nr C/15, Mokotów Sportowy 1 B, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM22,70 m²SYPIALNIA11,32 m²SYPIALNIA9,03 m²ŁAZIENKA4,66 m²ŁAZIENKA3,37 m²KORYTARZ8,34 m²BALKON6,51 m²
Wymiary mieszkania 59.42 m², C/15
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.42 m², C/15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,42 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,51 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę