Logo

Nowe mieszkanie, 51,18 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr D/30

813 762 zł

15 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniewska

2 pokoje, mieszkanie 51,18 m², piętro 4, oferta nr D/30, Mokotów Sportowy 1 B, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM26,21 m²SYPIALNIA11,96 m²ŁAZIENKA5,24 m²GARDEROBA4,05 m²KORYTARZ3,72 m²BALKON4,22 m²
Wymiary mieszkania 51.18 m², D/30
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 51.18 m², D/30
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,18 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,22 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę