+10
Nowe mieszkanie, 54,50 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M34
855 650 zł
15 700 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 003 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kacpury Residence
Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów, ul. Antoniego Kacpury

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
54,50 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,90 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę