+4
Nowe mieszkanie, 67,85 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr M57
1 112 740 zł
16 400 zł /m²
Rata 5 206 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kacpury Residence
Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów, ul. Antoniego Kacpury

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
67,85 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (21,99 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę