Logo

Nowe mieszkanie, 42,44 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr M63

704 504 zł

16 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 296 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kacpury Residence

Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów, ul. Antoniego Kacpury

2 pokoje, mieszkanie 42,44 m², piętro 4, oferta nr M63, Kacpury Residence, Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów, ul. Antoniego Kacpury
Kacpury Residence - zdjęcie nr 0
Kacpury Residence - zdjęcie nr 1
Kacpury Residence - zdjęcie nr 2
Kacpury Residence - zdjęcie nr 3
Kacpury Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.44 m², M63
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,44 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,90 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę