+27
Nowe mieszkanie, 44,48 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M26
680 544 zł
15 300 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 184 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kacpury Residence
Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów, ul. Antoniego Kacpury

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,48 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,92 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę