+4
Nowe mieszkanie, 55,90 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr M56
838 500 zł
15 000 zł /m²
Rata 3 923 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kacpury Residence
Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów, ul. Antoniego Kacpury

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
55,90 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,61 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę