Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr TB#741754154

622 000 zł

14 988 zł /m²

Rata 2 910 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Aleja Władysława Reymonta

3 pokoje, mieszkanie 41,50 m², parter, oferta nr , TB#741754154, Warszawa, Aleja Władysława Reymonta
Lokalizacja mieszkania 41.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

41,50 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę