Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 138,00 m², 5 pokoi, 2 piętro, oferta nr TB#443067

1 599 000 zł

11 587 zł /m²

Rata 7 481 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Wał Miedzeszyński

5 pokoi, mieszkanie 138,00 m², piętro 2, oferta nr , TB#443067, Warszawa, Wał Miedzeszyński
TB#443067 - zdjęcie nr 0
TB#443067 - zdjęcie nr 1
TB#443067 - zdjęcie nr 2
TB#443067 - zdjęcie nr 3
TB#443067 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 138 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

138,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę