Logo

Nowe mieszkanie, 30,18 m², 1 pokój, parter, oferta nr III/86

471 138 zł

15 611 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 204 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Viva Garden

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Włodkowica 9

SALON Z ANEKSEM23,50 m²ŁAZIENKA3,59 m²KORYTARZ3,11 m²OGRÓDEK13,43 m²
Wymiary mieszkania 30.18 m², III/86
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nova Viva Garden
III/86III/87III/89III/88III/90III/106III/108III/107III/118III/119III/120III/121III/123III/124III/125III/126III/122III/31III/24III/25III/5III/1III/30III/29III/28III/27III/26III/4III/3III/2III/60III/61III/59III/58III/56III/57
Plan piętra
Nova Viva Garden - zdjęcie nr 0
Nova Viva Garden - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.18 m², III/86
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,18 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,43 m²)

Termin oddania:

etap III - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę