Logo

Nowe mieszkanie, 31,59 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr C.2.22

325 440 zł

10 302 zł /m²

Rata 1 523 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Miasto

Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa

1 pokój, mieszkanie 31,59 m², piętro 2, oferta nr C.2.22, Nowe Miasto, Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa
SALON Z ANEKSEM24,29 m²ŁAZIENKA3,90 m²KORYTARZ3,40 m²BALKON4,61 m²
Wymiary mieszkania 31.59 m², C.2.22
Wirtualna makieta 3D mieszkania 31.59 m², C.2.22
C.2.22
Plan piętra
Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 31.59 m², C.2.22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,59 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,61 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę