Logo

Nowe mieszkanie, 41,90 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr C.4.51

427 380 zł

10 200 zł /m²

Rata 2 000 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Miasto

Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa

2 pokoje, mieszkanie 41,90 m², piętro 4, oferta nr C.4.51, Nowe Miasto, Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa
SALON Z ANEKSEM20,38 m²SYPIALNIA11,33 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ5,85 m²BALKON4,61 m²
Wymiary mieszkania 41.9 m², C.4.51
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.9 m², C.4.51
C.4.51
Plan piętra
Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.9 m², C.4.51
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,90 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,61 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę