Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Krzeszowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 608,50 m², Krzeszowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 608,50 m², Krzeszowice

    608,5 powierzchni handlowo-usługowej i powierzchni mieszkalnej.Główne atuty nieruchomości: • lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów• dobra komunikacja• do indywidualnej aranżacjiNieruchomość złożona z: • biuro open space 150,7 m.kw• biuro open space 36,5 m.kw• biuro open space 36,3 m.kw• biuro open...

    więcej »

    Metrohouse

    6 500 000 zł

    Krzeszowice

    6 pok.

    608,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Krzeszowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Krzeszowicach: 10 682 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 609 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 609 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Krzeszowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 877,11%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Krzeszowicach są o 27,06% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Krzeszowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni