Logo

Nowe mieszkanie, 31,76 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A.1.07

320 712 zł

10 098 zł /m²

Rata 1 501 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Miasto

Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa

1 pokój, mieszkanie 31,76 m², piętro 1, oferta nr A.1.07, Nowe Miasto, Krzeszowice, ul. Czatkowice Górne / Majowa
SALON Z ANEKSEM24,23 m²ŁAZIENKA3,83 m²KORYTARZ3,70 m²BALKON4,61 m²
Wymiary mieszkania 31.76 m², A.1.07
Wirtualna makieta 3D mieszkania 31.76 m², A.1.07
A.1.07
Plan piętra
Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 31.76 m², A.1.07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,76 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,61 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę