+3
Nowe mieszkanie, 41,97 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 21A.2
622 872 zł
14 841 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 914 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Albatrosów II
Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Albatrosów 21

6

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
41,97 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę