Logo

Nowe mieszkanie, 34,73 m², 2 pokoje, parter, oferta nr XIII/48

651 891 zł

18 770 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 050 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 13

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

2 pokoje, mieszkanie 34,73 m², parter, oferta nr XIII/48, Metro Art 13, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza
SALON Z ANEKSEM17,11 m²SYPIALNIA9,64 m²ŁAZIENKA4,51 m²KORYTARZ3,43 m²OGRÓDEK23,31 m²
Wymiary mieszkania 34.73 m², XIII/48
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.73 m², XIII/48
XIII/94XIII/93XIII/92XIII/91XIII/90XIII/89XIII/48XIII/47XIII/46XIII/45XIII/44XIII/43XIII/42XIII/6XIII/5XIII/4XIII/3XIII/2XIII/1 9x16.7x279x16.7x279x16.7x279x16.7x279x16.7x279x16.7x27
Plan piętra
Metro Art 13 - zdjęcie nr 0
Metro Art 13 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.73 m², XIII/48
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,73 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (23,31 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę