Logo

Nowe mieszkanie, 31,41 m², 1 pokój, parter, oferta nr XIII/3

599 910 zł

19 099 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 13

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

1 pokój, mieszkanie 31,41 m², parter, oferta nr XIII/3, Metro Art 13, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza
SALON Z ANEKSEM21,15 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ5,66 m²OGRÓDEK63,48 m²
Wymiary mieszkania 31.41 m², XIII/3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 31.41 m², XIII/3
XIII/94XIII/93XIII/92XIII/91XIII/90XIII/89XIII/48XIII/47XIII/46XIII/45XIII/44XIII/43XIII/42XIII/6XIII/5XIII/4XIII/3XIII/2XIII/1 9x16.7x279x16.7x279x16.7x279x16.7x279x16.7x279x16.7x27
Plan piętra
Metro Art 13 - zdjęcie nr 0
Metro Art 13 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 31.41 m², XIII/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,41 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (63,48 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę