Logo

Nowe mieszkanie, 37,88 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C/28

662 900 zł

17 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 102 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Urbino 4.2

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka

2 pokoje, mieszkanie 37,88 m², piętro 3, oferta nr C/28, Osiedle Urbino 4.2, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka
Osiedle Urbino 4.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Urbino 4.2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 37.88 m², C/28
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,88 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,76 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę