Logo

Nowe mieszkanie, 39,89 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D/29

674 141 zł

16 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 154 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Urbino 4.2

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka

2 pokoje, mieszkanie 39,89 m², parter, oferta nr D/29, Osiedle Urbino 4.2, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Szybka
Osiedle Urbino 4.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Urbino 4.2 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 39.89 m², D/29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,89 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (4,82 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę